Zamknij
REKLAMA

Największa strefa aranżacji w Płocku. Zaprojektują Twoje cztery kąty

08:00, 12.03.2020 | artykuł partnera
REKLAMA

Profesjonalni projektanci przez sześć dni w tygodniu o 7:00 do 21:00 czekają w specjalnej strefie aranżacji, która powstała w Leroy Merlin. Brak wyobraźni już nie jest przeszkodą przy urządzaniu swoich czterech kątów.

W ostatnich tygodniach Leroy Merlin w Płocku przechodził przebudowę, a od początku marca klienci mogą podziwiać efekty. Powstała największa w Płocku strefa aranżacji, w której prezentowane są najnowocześniejsze trendy i gotowe rozwiązania. 

- W ponad 250-metrowej strefie aranżacji klienci mogą zobaczyć 8 gotowych i nowoczesnych projektów łazienek i 12 projektów kuchni. Na klientów czeka strefa AGD i system mebli kuchennych Delinia - mówi Joanna Krajczewska, dyrektor Leroy Merlin w Płocku. - W trakcie przebudowy powstał również nowy dział garderoby, gdzie prezentujemy klientom nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania do mieszkań i domów ułatwiające efektywne zorganizowanie przestrzeni m. in. systemy przesuwne, meble modułowe czy elementy zabudowy wnęk i garderób.

Do dyspozycji klientów jest czterech projektantów, którzy od 7:00 do 21:00 pomogą nam zaprojektować wymarzoną kuchnię czy łazienkę. Pomogą nie tylko dobrać odpowiednią kolorystykę glazury czy tapet, ale również rozstawić meble i wykorzystać przestrzeń. Szafka narożna w kuchni może być dziś naprawdę pojemna i funkcjonalna. Rozwiązań dla kuchni czy garderoby jest całe mnóstwo. Aranżacje są naturalnie przygotowane z materiałów dostępnych w sklepie, a dla tych, którzy lubią robić coś samemu, są także przygotowane dwa stanowiska do samodzielnego projektowania. Obsługa jest kompleksowa bo Leroy Merlin oferuje także piekarniki, płyty grzewcze i oczywiście montaż. Sklep współpracuje z dziewięcioma firmami świadczącymi takie usługi, więc terminy realizacji są błyskawiczne. Dotyczy to także podłóg czy ogrodzeń.

- Dla naszych klientów rozbudowaliśmy dział dekoracji w oparciu o style: skandynawski, nowoczesny, industrialny, romantyczny, minimalistyczny i glamour. Powstało 18 nowoczesnych aranżacji dekoracji okien. Klientom prezentujemy ponad 400 wzorów tkanin i ponad 180 wzorów tapet - dodaje Krajczewska. 

Wielkie otwarcie strefy aranżacji odbędzie się w sobotę 14 marca. Na przybyłych gości czekają licytacje, które rozpoczną się już od 9:00. Co godzinę będzie można wylicytować inny sprzęt, który przyda się w każdym domu czy ogrodzie. 

(artykuł partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© portalplock.pl | Prawa zastrzeżone